Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Valaki segítsen! Az ndc.hu-ról...

Valaki segítsen! Az ndc.hu-ról szednék filmet megvan a program de hogy állítsam be hogy ne 42 megabájtos részekben, hanem rögtön avi-ban szedje? Mert avi-val gb-tokat tudnék megspórolni

Figyelt kérdés
a filmek 93 db 42 megás részben j9nnek aviban csak 1 db monnyuk 1 gigás rész lenne...HOGY ÁLLÍTSAM BE A FLASHFXP PROGIBAN HOGY AVIBAN JÖJJÖN A FILM??ez a kérdésem
2009. jún. 1. 11:10
 1/3 anonim ***** válasza:
szia! gondolom Rar vagy zip formában szedi le a cuccokat nem? mert azzal semmit nem tudsz tenni ... mert így van feltöltve a szerverre:
2009. jún. 1. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
szia!köszi a gyors választ!:) igen rar-ban szedi de ha áthúzom a C meghajtóra csinál egy avi fájlt,de az csak 10-15 mega a többi részt is leszedi de attól még nem lesz az avi nagyobb méretű,a sok rar fájlból kell egy rart,vagy iso-t csinálni?
2009. jún. 1. 20:49
 3/3 A kérdező kommentje:
valahogy megcsináltam,leszedtem 1 filmet,majd kitömörítettem 1 helyre a rar.-fájlokat,és rögtön 800 mb-os avi lett...az volt a baj hogy rossz mappából szedtem a filmeket
2009. jún. 2. 16:48

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!