Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Valahonann el tudom még érni...

Valahonann el tudom még érni a megauploadra feltöltött fájlaimat?

Figyelt kérdés
Prémium felhasználó voltam rajta és nagyon sok fájlomat tároltam ott, mivel a gépet rendszeresen újra kellet telepíteni ezért feltöltöttem oda hogy ne vesszen el ( persze nem lehetett idegeneknek letölteni ) . Zeket még el lehet valahol érni vagy az FBI ezeket is törölte?
2012. febr. 4. 10:28
 1/1 anonim ***** válasza:

A tartalom ugyanúgy a többi ingyenes között volt elhelyezve, ezeket válogatás nélkül lefoglalták.

Jelenleg pont a személyes adatok védelme érdekében tervezik az FBI-t beperelni a tagok, de megvan rá az esély hogy ezek el fognak veszni.


Személyes és fontos dolgokat ne egy olyan oldalon tárolj, aminél köztudott az illegális tartalom tárolása, és azt bármikor lekapcsolhatják, hanem felhőben. A felhőt pont erre találták oda, ott ráadásul a pénzedért cserébe vigyáznak is a tartalomra, mert kapásból biztonsági másolat készül mindenről, nehogy egy hiba miatt elvesszen. Mivel a felhő csak személyes dolgot tárol, nem tudják jogvédett tartalom miatt lefoglalni.

2012. febr. 4. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!