Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Tudnátok nekem segíteni abban...

Bibibubu kérdése:

Tudnátok nekem segíteni abban hogy videó lejátszó oldalakat írtok nekem, mert a húgom szeretne animéket nézni és magyarul (felirattal) de csak az indavideot találtuk az meg mindig befagy? Ha akartok írhattok romantikus anime címeket is

Figyelt kérdés
videó
2012. jan. 31. 18:34
 1/1 anonim válasza:
van egy olyan oldal h animeaddicts.hu és ha ott regisztrálsz akkor tudsz nézni animét is és le is tudod töltenia videó nézéséhez pedig: projektek/kiválasztjátok h befejezett vagy aktuális.. és akkor ott kiad egy listát rámész arra az animére amelyiket megakarod nézni és akk otlesznek a részeka módosítva rublika melett ottvan h milyen formában akarok letölteni..meg van ott egy play gomb is és azzal könyedén tudsz animét nézni:D bár van aminél lefagy:/
2012. febr. 5. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!