Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Mitől lehet az, hogy nem...

Mitől lehet az, hogy nem enged regisztrálni?

Figyelt kérdés

Van egy oldal arra szerettem volna regisztrálni de ezt írja ki "Az IP címedről túl sok profil készült már. Nem készíthetsz több profilt erről az IP címről. Meg változtattam az Ip-t mégsem működik .Miért?

Csak normális választ kérek !


2012. jan. 31. 18:32
 1/4 anonim ***** válasza:
Több részletet, nem vagyunk gondolatolvasók.
2012. jan. 31. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
[link] Erről az oldalról van amúgy szó!
2012. jan. 31. 18:34
 3/4 anonim ***** válasza:

Az oldal működik, kipróbáltam kamureggel. Valószínűleg nem csak az IP-det figyeli, hanem a cookie-kat, esetleg a user agentöt is.


Ne csak IP címet változtass, hanem töröld ki a böngészőből az oldalhoz való cookie-kat, előzményeket, mindent, ami kapcsolódik hozzá. Esetleg ne is ugyanazzal a böngészővel csináld.


És bocs, ha nagyon hülyének nézős a kérdés, de ugye nem a LAN IP-det változtattad meg?

2012. jan. 31. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm az eddigi kommentet a modemem Ip-címét változtattam meg! Ki próbálom ,hogy mire megyek !
2012. jan. 31. 19:13

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!