Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Honnan tudhatom meg a kódot a...

Kekee kérdése:

Honnan tudhatom meg a kódot a hálózathoz?

Figyelt kérdés
Vettem egy okos telefont, és wifin szeretnék csatlakozni a nethez. Honnan tudhatnám meg kódot. T-home-os Pirelli modemünk van.
2012. jan. 31. 16:36
 1/4 anonim ***** válasza:
A modem csak egy jelátalakító, és kábelen továbbítja a jelet. A wifi-t egy útválasztó (router) szórja, az is csak akkor ha wifi-képes. A szolgáltató által biztosított modem (ha nem kevered) nem fogja neked a wifi-jelet sugározni. Ha pedig routered is van, annak konfigurációjában van megadva a hálózati jelszó.
2012. jan. 31. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 makikecske válasza:
A t-home féle pirelli modemek egyben routerek is (nagy részük). Egy böngészőn keresztül be tudsz lépni a megadott ip-címen, általában 192.168.0.1 vagy 192.168.1.1, a login/pass: 3play.
2012. jan. 31. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Biztos,hogy wifi képes, mert a laptopunk is van, és azon arról megy a net.


Tudom szőke vagyok, de most akkor mit írjak a telefonon a jelszó mezőbe? A 3playt már próbáltam, azzal nem csatlakozott.

2012. jan. 31. 20:12
 4/4 A kérdező kommentje:

Sikerült megcsinálni. Beléptem az oldalra, és a 3 play jelszóval megváltoztattam.

Csak az a baj,hogy most a laptopon nincs net. A laptopon csináltam a műveletet. Most megcsináltam a PC-n is, és megnézem, hátha van a laptopon is így.

Köszi amúgy a válaszokat. Nagy nehezen megvilágosodtam.

2012. febr. 1. 11:11

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!