Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Belkin f5d7230-4 router...

Belkin f5d7230-4 router beálítás! Hiba?

Figyelt kérdés
Sziasztok!Segítsetek légyszives van egy belkin f5d7230-4 routerem és rádugom a gép hálókártyájára és nem jelez semit és az ip-t sem nyitja meg =( van valami ötletetek?a routert ugy kaptam!Előre is köszi

2012. jan. 31. 16:35
 1/9 P.O.C. ***** válasza:

Hardveres reset -el kezdenék, majd megpróbálnám újrakonfigurálni.


Itt találod a részletes magyar kézikönyvet, amibe minden megtalálsz:

[link]

2012. jan. 31. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

belkinek és az smc-k hardveresen a leggyengébbek.

hamar tönkre mennek!


vegyél inkább linksys-t vagy tp-linket!ezerszer megbízhatóbbak!

2012. jan. 31. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Hogy lehet hardwer resetelni mert nem találom!a reset gomb nem segít semit es gépsem mutatja hogy rádugtam nincs közötte kapcsolat.ha kihúzom meg bedugom mindíg máshogy égnek lámpák egyszer sárgán egyszer zölden egyszer világit mindegyik led utána meg csak 1-2segítsetek légyszi nincs pénzem újra!
2012. febr. 1. 16:16
 4/9 P.O.C. ***** válasza:
Elég ideig kell nyomni a reset -et, nem csak megnyomod és kész. Azzal csak újra indul.
2012. febr. 1. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
most látom nincs rajt reset gomb elözö tulaj sikeresen letörte most csak 2 pöcök van ott azt érintsem össze?és hogy látom hogy ujraindul?
2012. febr. 1. 20:17
 6/9 P.O.C. ***** válasza:

Igen össze kell érinteni. A ledekből látod. Általában ha kigyullad mind, akkor jó.

De az elején belinkeltem a kézikönyvet, csak el kéne olvasni pontosan hogy kell. Én biztos nem fogom helyetted.

2012. febr. 1. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Igen köszönöm!Szerinted használni fog?
2012. febr. 1. 20:32
 8/9 P.O.C. ***** válasza:
Hát ha nem, akkor valószínűleg kuka.
2012. febr. 1. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Sajnos kuka a gyári resi sem segitett de azért köszi a segítséget!
2012. febr. 1. 20:54

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!