Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » FSX letöltés. Meik agyas...

FSX letöltés. Meik agyas találta ezt ki?

Figyelt kérdés
Töltöttem le egy sorozatot fsx.hu-n (15 mb/file). A 28 részes. A 26.-nál kiírta, hogy elértem a napi 400 mb-os letöltési korlátot, fizessek elő. Pedig már csak 2 r*hadt fájl kellett volna. És persze a letöltés előtt kódot kell beütni. Ki a fene találta ezt ki?
2012. jan. 30. 00:20
 1/9 A kérdező kommentje:
És meddig várjak arra a 2 fájlra? 3 napig? Mert én biztos nem fizetek 120 forintot 30 mb-ért.
2012. jan. 30. 00:21
 2/9 anonim ***** válasza:
Változtass IP címet.
2012. jan. 30. 00:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

Volt régen egy programom. az Easy hide IP. De attól is ugyanúgy várni kellett a letöltések között. Inkább letöltöm angol nyelven, mielőtt az FBI azokba a tárhelyekbe is belepiszkál.


Tudom, hogy lesz olyan, aki megkérdezné, hogy miért nem fizetek elő a tárhelyeken.

1. Ha előfizetnék, és lekapcsolná az FBI, akkor elúszna az a pénz, amit már befizettem. Mert biztos nem adnák vissza.


2. Ha előfizetek, az ugyanaz, mintha megrendelném a filmet, mert pénzért töltök. Akkor tökmindegy, ha megveszem a boltban.

2012. jan. 30. 01:27
 4/9 anonim ***** válasza:

Az FSX ingyenes letöltés csak csali. Inkább a letöltők bosszantására szolgál......:)

Mit töltenél? Hátha tudok jobbat.

2012. jan. 30. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
A monk- flúgos nyomozót.
2012. jan. 30. 14:33
 6/9 anonim ***** válasza:
Írtam privátba.
2012. jan. 30. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm.
2012. jan. 30. 16:05
 8/9 anonim válasza:
az fsx-szel én is töltöttem le, csak tökölős volt a darabolt fájlok miatt. Most befizettem egy 5 napos regisztrációra (kb 600 Ft), és már több, mint 25 Gb-t szedtem le, az fsx program automatikusan kitömöríti, nincs sok gond. Persze azért át kell nevezni a fájlokat. Szóval nincs semmi ok a rossz véleményre, az ingyenes felhasználók vegyék tudomásul a korlátokat, a fizetősök meg töredék árért juthatnak jó minőségű tartalomhoz. Na nem sokszor fogok befizetni, de 600 Ft-ért hány filmet tudsz venni a boltban? Akár leértékeléskor is?
2012. júl. 7. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Torrent!
2013. okt. 6. 04:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!