Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Hogy lehet facebookon a...

Hogy lehet facebookon a listákat teljesen eltüntetni?

Figyelt kérdés
Magától állítgatja be a fb azokat a h.lye listákat, de én nem akarom h ott oldalt lehgyen, meg állandóan kiírja, h vmi távoli ismerős kiírt vmit az üzenőfalár.. hogy lehet eltünteni, sehol sem találok ilyen funkciót
2012. jan. 25. 23:16
 1/6 anonim válasza:
Sajnos nem tudod eltüntetni. Üdv az új facebooknál...és a timeline ennél rosszabb lesz.
2012. jan. 26. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:
Vagy ha timeline-od van, ott se tudsz mit tenni ezügyben, már én is próbáltam eltüntetni, de nem lehetett. Az Üzenőfalon levőket viszont igen.
2012. jan. 26. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Köszi szépen a választ:) Hát ez nem túl jó, szerencsére még nincs idővonalam, de gondolom már csak 1-2 hét és nálam is beállítják (sajnos)
2012. jan. 26. 21:36
 4/6 anonim válasza:
Nálam sincs még, csak egy-két ismerősömnél láttam. Náluk viszont nem tetszett a timeline. Olyan furán rendezi az egészet a facebook. Szerintem ez az idővonal nagyon rossz, volt is rá panasz bőven, és a régi kinézetet akarják visszaállítani, csak azt sajnos utólag már nem lehet.
2012. jan. 26. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Szerintem is egy nagy rakás .... Teljesen átláthatatlan az egész szerintem, nem tudom minek kell állandóan változtatgatniuk a nézetet, éppen megszokom az újat, erre megint emgváltoztatják..semmi értelme:/ Az egy, ami tetszik a timeline-ban, az a borítókép, az ötletes, de a többi nem tetszik benne:)
2012. jan. 26. 23:50
 6/6 anonim válasza:
Ja, kb én is így vagyok vele. :) Meg mondjuk annyira nem lenne rossz a timeline, ha nem lenne két részre osztva, de akkor is a régi a jobb.
2012. jan. 27. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!