Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Tudtok küldeni linket ahonnan...

Tudtok küldeni linket ahonnan letudom tölteni gyorsan a COD MW3-t?

Figyelt kérdés
Találtam sok torrentet, de lassan jönnek a leecherek miatt, tudok olyat linkelni, ahonnan gyorsan lejön?
2012. jan. 25. 17:35
 1/8 P.O.C. ***** válasza:

thepir@tebay.org

itt legalább nincs kamu infó a seed -ertek számáról.

2012. jan. 25. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

http://www.gyakorikerdesek.hu/szamitastechnika__programok__2..


Ember esze megáll :D

Ha egyszer lassú a neted nem fog gyorsabban jönni semmi.Nem az oldalakkal van baj hanem nálad.Ha meg annyira gyorsan kellenek a játékok vedd meg.

2012. jan. 25. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Általában minden jön 1,5-2mb-al, ez kérlek szépen 200kb/s v még az alatt jön... az hogy? Lassú a netem azért?... persze...
2012. jan. 25. 17:49
 4/8 A kérdező kommentje:
Mivan a linkel? Nem értem minek linkelted be...
2012. jan. 25. 17:52
 5/8 anonim ***** válasza:

Mivel a fogalmazás ugyan az valószinűleg azt is te írtad,ezért linkeltem be.

A 2Mb-os neted meg tudod mennyire gyors...XD.(úgy 5 éve amikor még jobb nem volt nekem is olyan volt- elárulom 1 6GB-os játék 2 napig jött.)Tehát dicsekedj csak a 2MB azaz 200kb-os neteddel.(te infó zseni :D )

2012. jan. 25. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Atya ég, szedj már fel egy kis intelligenciát. Nem dicsekedtem, hanem mondtam, hogy minden film-zene jön 2mb-al, ezért nem értem, hogy egy játék miért jön ilyen lassan. Nekem nem a net a lételemem, ezért mivel keveset is töltök, nem igénylek gyors netet, te retardált. Van életem. Az ilyen tizenéves kommentelőket kikéne tiltani innen, vagy legalább egy kis értelmi szinthez kötni. Röhej, infózseni? Mintha ez venné körbe a világot te, szerezz inkább egy barátnőt, ne ide írsogáld az idióta válaszaid, kérdeztem, választ várok, nem baromságokat. Kössz
2012. jan. 25. 18:37
 7/8 anonim ***** válasza:

"Nem dicsekedtem, hanem mondtam..."-akkor rosszul fogalmaztál mert számomra ebből " minden jön 1,5-2mb-al, ez kérlek szépen 200kb/s..... Lassú a netem azért?... persze..." nem a te állításod jön le.Inteligenciám pedig van.De tudod:hülye kérdésre csak hülye választ lehet adni!Semmi konkrétat nem írtál.Csak 1 kategóriára nem valószinű a lassulás.

Baránőm van.A 10-en éves még stimmel 1 évig.

Az meg h "Mintha ez venné körbe a világot te...",Üdv. a 21. században.Minden ez körül forog.Szinte mindenhol ott a technika,informatika stb.

Lehet h van életed,de milyen?biztos nagy társasági lény lehetsz.

Alapvető ismeretekkel nem rendelkezel a témában ezért is teszel fel ilyen kérdéseket.

2012. jan. 25. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Szerintem kár vitatkoznod a kérdező teljesen érthetően leírta, hogy általában 2mb-al jönnek a cuccok neki (azaz 2mb/s). 19 éves létedre elég gyenge a szövegértésed.


Válaszolok a kérdésre is, normális torrent oldalakról töltögessél és akkor lesz 2mb/s. Pl: ncore, bithumen, beload. Ha nincs egyik sem akkor piratebay, bár itt gyakran leesik a letöltési sebesség.

2012. jan. 25. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!