Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Ebay-en hol lehet beírni egy...

Ebay-en hol lehet beírni egy terméket, amelyet keresek?

Figyelt kérdés
Nem a részletes keresőre gondolok, hanem úgy mint a Vaterán/Teszveszen a "keresem" rovat. Ha egy terméket keresek, de nem találom sehol, akkor leírom mit szeretnék, és ha valakinek van, belinkeli. Ilyen van ebay-en?
2012. jan. 25. 00:11
 1/3 anonim ***** válasza:

ebay.eu-n:


Az oldal tetején ott van hogy "What are you looking for?"

Oda írd be amit keresel és ha van eladó akkor ki rakja


ebay.com-on és co.uk-n legfelső sáv,az EBAY és "Welcome sing in or register" felirat alá írd be amit keresel és ha van eladó ki rakja.


ebay.de-n ugyan az csak németül van felírat a kereső felett "Willkommen! Einloggen oder Neu anmelden."Ez alá írd be amit keresel.

2012. jan. 25. 01:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Nem erre gondoltam, hanem ha én egy konkrét nadrágot keresek, akkor beírom valahová hogy mit szeretnék. Egy fórum ra például. Vagy belinkelek egy képet és ha valakinek van olyan, akkor ír nekem pl. Ilyesmire gondolok.
2012. jan. 25. 18:17
 3/3 anonim ***** válasza:

Ja.


Nem ebay-en semmi ilyesmi nincs.

2012. jan. 25. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!