Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Szélessávú internet lefedettség?

Szélessávú internet lefedettség?

Figyelt kérdés

Olyan oldalt keresek, ahol meg tudnám azt nézni, hogy adott város, adott utcában milyen internet szolgáltatónál tudnék szerződést kötni.

Eddig mobilinternetet használtam, de elég sok baj van vele, leginkább az, hogy lassú.

Google-ba keresgéltem, kiadott egy csomó oldalt, 1-2-t megnéztem. Egyiknél azt írja, hogy invitel. Irány az invitel honlapja, ott azt írja, hogy nincs az általam megadott címen lefedettség. UPC .... dettó ....

Szóval, mostmár kezdem unni, ha valaki tud valami konkrétat, megköszönném :)


2012. jan. 24. 20:14
 1/3 anonim ***** válasza:
Helyileg kell szolgáltatót keresni... (Nehéz gyors és megbízható netet találni) Már a legtöbb városban vannak helyi szolgáltatók.
2012. jan. 24. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Nem tudom, hogy miket néztél, mert idáig, a [link] oldal megbízható volt a számomra.

Viszont, ha komolyan érdekel és ezzel sem jársz sikerrel, akkor a helyi szolgáltatóknál kell külön megérdeklődni.

2012. jan. 24. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen :)
2012. jan. 25. 19:18

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!