Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Facebookon meg lehet nézni...

Facebookon meg lehet nézni azt, hogy ki nézte meg az adatlapomat vagy ki nézi a legtöbbet?

Figyelt kérdés
Köszi!
2012. jan. 23. 19:02
 1/7 anonim ***** válasza:
0%
Semmi köszi! Ezt minden nap megkérdezi valaki.
2012. jan. 23. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

és akkor ahelyett,hogy ezt írtad-ha már vetted a fáradtságot válaszolni,akkor nem tudtál volna valami normális választ idelökni?

Ellentétben veled nem ülök egész nap ez előtt az oldal előtt,a keresője semmit nem ér-én legalább is hasonló kérdést nem találtam sem rákereséssel,sem amikor a kérdést kiírtam,úgyhogy bocsi,de nem fogom a 20ezer kérdést végigpörgetni,amiben szerepel a facebook...mert kereséssel kb eddig jutottam.

2012. jan. 23. 19:07
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Kérdezés nélkül: ha te nem látod sehol az oldalon a téged látogatókat, akkor más se látja ha megnézed őt. Már ennyiből lehet tudni hogy nincs ilyen lehetőség.


Hivatalosan pedig az üzemeltető is kijelentette, hogy nem is lesz ilyen lehetőség az oldalon.

2012. jan. 23. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
köszi
2012. jan. 23. 19:17
 5/7 anonim ***** válasza:
És ugyanez az iwiwen? Ott se lehet???
2012. jan. 23. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Ott régebben lehetett(mostanában nem néztem)
2012. jan. 23. 19:26
 7/7 anonim válasza:
Én is örülnék ha lenne ilyen hogy meg lehetne nézni hogy ki nézi a profilom csak az lenne a gáz hogy akit megnéztem az is látja hogy én megnéztem őt.
2013. jún. 4. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!