Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Hogyan tudom eltüntetni a...

Hogyan tudom eltüntetni a böngésző alul azt a sort?

Figyelt kérdés

Nem vagyok szakértő, úgyhogy kérem, hogy lépésről lépésre írja le nekem valaki, köszönöm! Ott van egy sor, amit szeretnék eltüntetni, de nem tudom, hogyan kell.


[link]


2012. jan. 23. 17:50
 1/7 anonim ***** válasza:
Jobb klikkre nincs bezárás? Akkor a beállítások/bővítmények menüben nézd meg.
2012. jan. 23. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 Argloss ***** válasza:
100%

Ha a tálcára gondolsz, akkor azt jobb gombbal kattintva, majd tulajdonságok, kipipálod az automatikus elrejtést.

Ha a böngésző tetején lévő ASK Toolbarra vagy mire gondolsz, akkor azt a Vezérlőpult - Programok és Szolgáltatások résznél tudod eltávolítani. Valószínűleg a böngészőben elrejteni is lehet, de okosabb dolog inkább letörölni, mert felesleges...

2012. jan. 23. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
alul=alól, bocs. Igen, arra gondolok.
2012. jan. 23. 17:59
 4/7 A kérdező kommentje:
Igen, próbáltam a vezérlőpultból csinálni, a programok közt, de egyáltalán nincs olyan, hogy Ask. Nem is tudom, hogy került oda? Gondolom letöltöttem valamit, aztán az hozta magával, de a programokba, mondom nincs benne. Nagyon idegesít, hogy nem tudom eltávolítani. A jobb egérre pedig egyáltalán nem ír ki semmit.
2012. jan. 23. 18:05
 5/7 A kérdező kommentje:
Elrejteni sem tudom. Nem reagál rá.
2012. jan. 23. 18:05
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Vezérlőpult/Programok és Szolgáltatások, itt keresd meg az Ask.com-ot és távolítsd el.
2012. jan. 23. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Nah, meg van, nem Ask néven volt valamiért, hanem egy másik telepített program hozta magával, sikerült törölnöm!

Köszi a válaszokat. Természetesen, ment a zöld kéz.

2012. jan. 23. 18:28

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!