Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Melyik a legjobb böngésző...

Melyik a legjobb böngésző Windows XP-re?

Figyelt kérdés
2012. jan. 23. 14:42
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:

Én akár hányszor használtam IE-t Xp vagy 7 alatt, mindig sikerült óránként lefagyasztanom, toolbar nélkül, szóval azt nem javaslom.

Ha raknék rá, akkor Chrome vagy Firefox, esetleg Opera menne a gépedre.

G.

2012. jan. 23. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim válasza:

Helló!

Eddig Google Chrome-ot használtam,de egy pár napja letöltöttem a Maxthon 3-at és azt kell mondanom hogy sokkal jobb és gyorsabb.

2012. jan. 27. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 A kérdező kommentje:
nálam is az opera
2012. jan. 27. 20:58
 14/20 anonim ***** válasza:
Évek óta a Google Chrome-ot használtam de kipróbáltam az Opera böngészőt. És annyira megszerettem hogy nálam maradt szerintem a leggyorsabb csak egy hibája van nincs benne forditó :) A mozzilla firefox a leglassabb
2013. febr. 5. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim válasza:

OPERA a legjobb böngésző minden Op.rendszerre

A leggyorsabb

Egyszerre több oldalt megnyíthatsz és nem fagy ki még a régi gépemen se fagyot ki ha Facebook Youtube és stb megvolt nyitva aztán csak 758 mb ram -om volt :D most már 3gb de akkor is a legjobb XD

2013. máj. 11. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
Opera nem tud magyarul(kár), én Chrome-t használok.
2013. máj. 13. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:

Eleinte a nálam a Google Chrome volt a nyerő mert az volt a leggyorsabb de sajnos gyakran összeomlott és a forditó funkciója se mindig müködött. Kiróbáltam a Mozzila Firefoxot de nekem lassúnak tünik . Ezútán jött az Opera nagyon megszerettem .A szabvány követésben az Opera mindig is jó volt,de ez csalóka, hiszen attól mert az Opera a legjobb e téren, nem minden weboldal jelenik meg rajta jól, a fejlesztők hibájából kifolyólag, mert kevesen használják, akkor minek azon is megnézni. És amit most használok az a Maxhton Böngésző én ugy vettem észre hogy hideginditásnál kissé lassucska,de azutá szépen müködik én erre a böngészöre szavazok az kicsit túlzás hogy 200%-al gyorsabban rajzolja ki a weboldalakat mint a Google Chrome .De rengeteg hasznos fúnkciója van Addonokkal és felszínekkel bővíthető és hihetetlen módon alakítható a felülete, a fülek, a billentyűparancsok, az egér mozdulatok, az oldalsáv, a gyors eszközök minden.


Egy felsorolás pár további tulajdonságáról:

Beállítások, kedvencek, gyors URL, stb. on-line szinkronizálása

Oldal némítás, Bővítmények, Letöltéskezelő (választható), URL biztonsági ellenőr

Videóknál felbukkanó Lejátszás az ablakban Mentés fül

Egér mozdulatok, URL fedőnévvel (alias) navigálás, Privát ablak

Osztott képernyő, Kiváló fejlesztőeszközök, Kitöltés varázsló

Képernyő mentés, Online Jegyzettömb, Konfigurálható oldalsáv

Helyesírás ellenőrzés, RSS olvasó, Fájlszimatoló és ez a legjobb böngésző szeintem :)

2013. aug. 11. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:
Érdekes, nálam nincs olyan, hogy összeomlik a Chrome, semmi bajom nincs vele. Az igaz, hogy van benne Adblock Plus és NoScript is.
2013. aug. 11. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:
Elnézést a helyesírási hibáért nem Maxhton hanem Maxthon de a lényeg akkor is az hogy szerintem ez a legjobb böngésző. Érdemes kipróbálni viszont én a kezdőlapnak a [link] ot állítotam be mert szeretem ha ez a kezdőlap :)
2013. aug. 17. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:
Nálam is ez a kezdőlap.
2013. aug. 18. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!