Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Ncore? Valak segítsen?

Ncore? Valak segítsen?

Figyelt kérdés

Nem rég kaptam meghívót, be is regisztráltam, és letöltöttem 2,75 gigát, kevesebb mint egy óra alatt, de 3 nap alatt csak 17,91 MB töltött vissza.

(nem vagyok járta annyira a torrentezésbe, de nem akarom hogy kidobjanak az oldalról)

Aki tud segíteni, annak köszönöm!


2012. jan. 23. 14:09
 1/5 anonim ***** válasza:
miven nincs arány ezért igazából nem számít mennyi megy fel annyira mint máshol,fontosabb hogy az idő meglegyen, (de még ez se fontos miel még nincs élesítve a rendszer) csináld azt mint sokan köztük én is,pár kb-os torrenteket szedj le párszázat és seedeld.
2012. jan. 23. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Olyasmit tölts, ami másoknak is kell, és a seedek nincsenek millióan a peerekhez képest.
2012. jan. 23. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:

[ez a technológia] Csak akkor tölt vissza, ha egy másik ember épp most kezdte letölteni ugyanazt. (és még nem fejezte be).


Normális, hogy csak ilyen keveset töltött vissza.


A feltöltés/letöltés arány csak azt próbálja elérni, hogy miután valamit letöltöttél, hagyd megosztva jó sokáig.


Vagyis hagyd meg a lehetőséget, hogy amikor valaki épp nekikezdene a letöltésnek, akkor tőled másolhasson, így elosztva a terheket.


Egyúttal korlátozza, hogy mennyire lehetsz "mohó". Hiszen hiába hagysz valamit megosztva, ha egyszer senkit sem érdekel rajtad kívül...


Nem tudom, hogy ez a dolog szándékos-e, vagy mellékhatás...


Néhány oldalon ezt a kiegyensúlyozottságot az "arány" megkövetelésével próbálják elérni. (Nem tudom igazából az ncore most épp ilyen-e.)


Azt szokták ilyenkor egyes helyeken valakik csinálni, hogy direkt olyan dolgokat töltenek le, ami népszerű, és biztos sokan keresik, hogy legyen feltöltésük is.


Személy szerint én ennek nem sok értelmét látom. :)

2012. jan. 23. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 P.O.C. ***** válasza:
100%

Ncore -on nincs arányrendszer (ratio free)! Helyette a Hit'N'Run szabály lesz majd (ami még nincs élesítve)

Tehát illik ugyan, de ha nincs rá lehetőséged nem muszáj visszaseedelni 1 -es arányig az adott torrentet. Viszont futtatni min 48 órán keresztül.

Bővebb infó:

*****



* Automatikusan eltávolított tartalom.
2012. jan. 23. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a segítségeket!!!:D
2012. jan. 23. 17:04

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!