Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Sims 3 pets sehogy nem akar...

Sims 3 pets sehogy nem akar működni valaki segíteni?

Figyelt kérdés
több fajta módon is próbáltam egyszer el sem indult és azt írja ki hogy nem hivatalos módosító csomagot telepítettem (ami igaz is hisz nem vettem meg)majd megpróbáltam egy másik crakkel azzal elinduld de ott meg mikor bejönnek a városok kiírja hogy lemezhitelesítést sikertelen :S már ennyire biztonságossá teszik a játékot hogy sehogy se megy vagy esetleg valakinek van ötlete?
2012. jan. 22. 22:00
 1/2 anonim válasza:

Ha nem eredeti a játékod, akkor a letöltött játéknál kell lennie egy crack mappának. Ha rar-t töltöttél le, akkor a kicsomagolt fájlok között, ha ISO-t, akkor a "lemezen". Abban lesz egy TS3W fájl, és még mellette egy fájl. Azokat bemásolod, az EREDETI játék mappájába.


(Pl.: C:/Program Files/Electronic Arts/The Sims 3/Game/Bin/)


Felülírod ami ott van, és mindig azzal indítod el. Így elméletben futnia kell. (Gyakorlatban is.)

2012. jan. 22. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Nekem nincs eredeti játékom :S a sims alapot is csak letöltöttem és ezt a crakelést már megcsináltam de sajnos így se jó :S
2012. jan. 23. 18:22

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!