Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Mozilla Firefox. Hogyan tudom...

Mozilla Firefox. Hogyan tudom törölni az oldalakat?

Figyelt kérdés
Hogyan tudom azokat az oldalakat kitörölni amiken jártam. Mármint a fenti legördíthető kis keresőből amik benne vannak oldalak hogy miken jártam. Delete-vel próbáltam de ugyanúgy benne maradt ha beírtam az oldal kezdőbetűjét. Vagy lehetne úgy hogy az egész listát egyszerre töröljem valahogy, hogy ne hozzon ki semmit ha beírok valamilyen betűt?
2012. jan. 21. 10:21
 1/2 anonim ***** válasza:
CTRL+SHIFT+DEL - keresőmezők és űrlapmezők törlésével egyszerre tudod, de a delete-módszernek is működnie kell. Viszont amikor újra beírod, újra meg fogja jegyezni. Ha globálisan le akarod tiltani, akkor sehol nem jegyzi majd meg a böngésző: beállítások/adatvédelem - egyéni nézet - keresőmezők és űrlapmezők...
2012. jan. 21. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Jófelé próbálkozol. A kis nyíllal oldalt ugye lehajtod, egérrel a delikvens sor fölé mész, és megnyomod a Delete gombot. Nyugi, én is épp a napokban jöttem rá, hogy ilyen marha egyszerű :)
2012. jan. 21. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!