Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Mekkora forma már az Anonymus...

Mekkora forma már az Anonymus hogy bosszút állt a Megaupload bezárásáért XD (? )

Figyelt kérdés

2012. jan. 21. 02:02
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Jah.
2012. jan. 21. 02:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
igazából már 6-7 éve tuti van netem,de szerintem 2 kezemen meg tudom számolni hányszor nyitottam meg ezt a mega oldalt,mindig is torrenteztem ezután is azt fogok,de jó látni hogy az emberek mennyire összefogottan harcolnak az igazságér a kabzsi milliárdosok ellen.
2012. jan. 21. 03:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim válasza:
És ha jól olvastam magyar résztvevök is voltak. :)
2012. jan. 21. 04:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim válasza:
És hogy állt bosszút???
2012. jan. 22. 00:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

"Története legnagyobb szabású akcióját indította el csütörtök éjjel a hírhedt hekker-aktivista csoport, az Anonymous: túlterheléses támadásaik miatt több órára elérhetetlenné vált a RIAA és az MPAA (a nagy zene- illetve filmkiadók szövetségei), az amerikai igazságügyi minisztérium, az FBI, az amerikai és francia szerzői jogvédői hivatal, és több nagy zenekiadó, így az EMI és a Universal Music oldalai."

*****



* Automatikusan eltávolított tartalom.
2012. jan. 22. 00:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
még nincs vége, az FBI is be fogja szopni, minden fájlt rakjanak vissza!
2012. jan. 24. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
hát igen azóta folyamatosan ostromolják a nagy weboldalakat,többet leállítottak és kiirkálták mindenhová hogy amíg nincs megaupload ti oldalatok se lesz.
2012. jan. 24. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
ja és olyant is olvastam hogy a facebook is kapott fenyegetést hogy ha nem lesz változás ők is meg fognak állni
2012. jan. 24. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
Szerintem az durva hogy Lehalgatták az FBI és a Scotland yard beszélgetését...
2012. febr. 8. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!