Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Fontos kérdés? Facebookról

Fontos kérdés? Facebookról

Figyelt kérdés

Szóval minap mikor az egyik ügyfelemnek válaszoltam volna nem engedett belépni facera...Rákattintottam az ismerőseim azonosítására majd egy indítás gombot kell megnyomni bejönnek ismerősöktől képek majd azonosítom őket mire kijön hogy Please complete a security check

Security checks help keep Facebook trustworthy and free of spam.


Verify my account with a phone

You have exceeded the hourly maximum number of tries for each of the methods below. They will be available to try again soon . Rányomok a telefonosra beírom a számom többször is próbáltam de az sms nem érkezik meg a telefonomra már vagy 2 napja ezzel nyomulok nekem meg egy ügyfelemnek kellene írnom. Tudnátok segíteni hogy mit tudnék csinálni vele ? mert mozilla sem enged be


2012. jan. 20. 14:42
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!