Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Szerintetek melyik a jobb...

Reaper777 kérdése:

Szerintetek melyik a jobb Mozilla Firefox vagy Google Chrom mert a barátnőm azt mondta a Google Chrom gyorsabb ez igaz tudtok könnyen használható gyors böngészőt?

Figyelt kérdés
2012. jan. 19. 21:32
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:

Gyors és jó a Google Chrome. Innen letöltheted.

[link]

2012. jan. 19. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Hát gyorsaságra talán a Chrome a jobb, de kinek a pap kinek a "paplan". :) Egyébként a Firefox mellett a testre szabhatósága szól leginkább, én is ezt használom és megvagyok vele elégedve, nekem a Chrome olyan zord, kinézetű (saját véleményem). Még az Operat is sokan ajánlják, esetleg még azt is kipróbálhatod.
2012. jan. 19. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
nekem eddig csak mozillám volt de szerintem ki próbálok mást is és köszi a az ajánlatokat
2012. jan. 19. 21:39
 4/12 anonim ***** válasza:
én operát használok mert a chrom olyan "zord" :)
2012. jan. 19. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 Vadmeggy ***** válasza:

A chrome gyorsabb és nem zabál annyi memóriát mint a firefox. Viszont van olyan oldal ami direkt firefoxra van optimalizálva és a chrome nem nyitja meg rendesen.


Operát használtam több évig, talán az használ a legkevesebb Ramot, a régi gépeken azt telepítettem fel, mert a chrome meg a ffox kifagy rajta állandóan.

2012. jan. 19. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Próbáld ki az összeset, mert ízlés dolga. A sebességkülönbség a mindennapi használat során nem igazán érzékelhető. Én személy szerint ragaszkodom a kedvenc Firefox kiegészítőimhez.
2012. jan. 19. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
2012. jan. 19. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

Google Chrome nem csupasz, csak eleinte volt az. Nagyon sok kiegészítő (pl. reklámblokkoló (Adblock Plus). bővítmények, témák tölthetők le. Szines és vidám lesz, ráadásul gyors.

[link]

2012. jan. 19. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Opera a legjobb.
2012. jan. 19. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
21:54: A Chrome-hoz letölthető AdBlock Plus (és a sima Adblock szintén) labdába se rúghat a Firefox-os verzió mellett.
2012. jan. 19. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!