Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » FACEBOOK nem enged be SMS...

FACEBOOK nem enged be SMS Küldése vezetékes telefonszámra?

Figyelt kérdés

Sziasztok van egy saját facebook oldalam és ez alá csináltam egy rajongói oldalt. Megadtam egy vezetékes számot miután mentette az adatokat kiléptetett és amikor be akartam lépni a facebookba akkor a követkető oldal és szöveg jön be ami SMS t akar küldeni.


Please complete a security check

Security checks help keep Facebook trustworthy and free of spam.

Use a phone to verify your account


The phone number you use can only verify one account. Once you enter your number, you'll receive a code that you'll be able to enter on Facebook to verify your account. Your phone number will only be used to verify your account and will not be shared with anyone without your consent.


Enter a phone number

SMS Küldése


Hiába adom meg a mobilom nem történik semmi ráadásul egy idő után kiírja hogy túl sokat próbálkoztam jöjjek vissza később.

Gondolom nem akarja elfogadni a mobilt hisz az nem lett megadva a vezetékesre meg nem tud küldeni SMS t. Mi ilyenkor a teendő



Köszönöm


2012. jan. 19. 13:13
 1/2 anonim ***** válasza:
Nem biztos hogy azonnal küldik a kódot, lehet csak órák múlva. Ha többször próbálkozol, akkor pedig letilt az oldal, mert csak az elsőt veszi figyelembe, a többit nem.
2012. jan. 19. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
Én tegnap kértem az smst, de azóta sincs semmi...szóval erről ennyit..
2012. jan. 19. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!