Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Van olyan program amit lelehet...

Van olyan program amit lelehet tölteni és olyan funkcióval bír, hogy az ip-met a világ más pontjára dobja ki?

Figyelt kérdés
Úgy értem, hogy pl itt vagyok Magyarországon, küldök mail-t és aki megnézi, hogy honnan küldték az nem azt látja, hogy Magyarországról hanem pl. hogy Spanyolországból küldték.

2012. jan. 18. 17:36
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
A keresőben a "proxy" szót javaslom használni.
2012. jan. 18. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Olyanra gondoltam, hogy az én saját ip-m megmarad csak ha lekérem az ip-t nem Magyarországot adja ki, hanem más országot.
2012. jan. 18. 18:41
 3/11 anonim ***** válasza:
Hát ennek amit mondasz nincs sok értelme.
2012. jan. 18. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Miért ne lenne..? Ha én a saját ip-mat más országban akarom mutatni. Szóval van ilyen?
2012. jan. 18. 19:21
 5/11 A kérdező kommentje:
Mert ha ezeket a proxykat használom akkor tudják, hogy azt használok... és az hamis ip...
2012. jan. 18. 19:57
 6/11 anonim ***** válasza:
Dinamikus ip???
2012. jan. 19. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
A dinamikus ip-t meg nem tudom kiküldeni más országba, hogy ott van vagy igen, ezt nem tudom, hogy kellene.
2012. jan. 19. 15:13
 8/11 anonim ***** válasza:
Mondom én, hogy nincs értelme annak amit mondasz. Az IP a gépedet azonosítja, de egyben azonosítja a szolgáltatót, és mivel adott szolgáltató kapott egy x tartomány IP-t és a szolgáltató regisztrált valami, így az IP általában a szolgáltató országát is megmondaja. Röviden: aki ismeri az IP-det az ismeri a szolgáltatódat és ismeri az országodat. Ezen hogyan változtathatnál úgy, hogy a valódi IP-d látszódjon? Sehogy. Vagy az IP-t változtatod meg proxyval és akkor a proxy országát láttatod, vagy a saját IP-det láttatod ami a te országodat mutatja. Egyszerűbben nem tudom elmagyarázni, remélem felfogod.
2012. jan. 19. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Én értem, amit mondasz, de ha proxyt használok akkor tudják, hogy proxyt használok és nem egy külföldi net szolgáltatónál vagyok netre előfizetve, tehát tudják, hogy kamu az IP-m.
2012. jan. 19. 21:56
 10/11 A kérdező kommentje:
Olyanra lenne szükségem, hogy ha valaki megnézi az IP-mat akkor külföldön mutassa, hogy ott vagyok viszont ne lehessen tudni, hogy az nem az én Ip-m. Mert ha rákeres valaki ezekre a proxy Ip-kra akkor tudja, hogy proxyt használok és az kamu IP.
2012. jan. 19. 21:58
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!