Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Miért fagy le a youtube-tól a...

Miért fagy le a youtube-tól a gépem?

Figyelt kérdés
Amint elindítok valamit a youtube-on, rögtön lefagy a gépem, de úgy hogy semmit nem tudok csinálni, csak akkor, ha újra indítom a gépet.
2012. jan. 16. 21:50
 1/9 anonim ***** válasza:

Lehet hogy már kicsit kiszáradt a szilikon a procin vagy a VGA-n és túlmelegszik

Amúgy milyen konfig? és mire szoktad ezen kívül használni?

2012. jan. 17. 03:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
A kis ventillátorom egy jó ideje nem is működik az hozzá tartozik az igazsághoz.
2012. jan. 17. 09:48
 3/9 A kérdező kommentje:
Semmi extrára.
2012. jan. 17. 09:48
 4/9 anonim ***** válasza:

pontosan melyik ventire gondolsz?

Hogya a videokariéra vagy prociéra azt gyorsan cseréld ki mert nemsokára eldobhatod valamelyiket :D

valószínűleg éppen azért fagy mert a ventillátor hiányában túlmelegszik

2012. jan. 17. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Azért kérdeztem hogy mire használod a gépet mert ha szoktál játszani pl akkor ha a hűtés rossz akkor a fagyásnak játék alatt is jelentkeznie kéne
2012. jan. 17. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Az alaplapé, a kicsi. Nem, nem játszok, csak internetezésre illetve word és egyéb ilyen dolgokra használom.
2012. jan. 17. 11:38
 7/9 A kérdező kommentje:
Egy webkamera oldalra is felakartam nézni, de már attól is megfagyott...
2012. jan. 17. 11:40
 8/9 anonim ***** válasza:
Szerintem tisztítsd meg a hűtőket a ventit ami nem megy pedig cseréld ki esetleg szólj valakinek aki ért hozzá hogy szilikonozza újra a hűtőket szerintem utánna nem fog fagyni :)
2012. jan. 17. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Köszi
2012. jan. 17. 20:55

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!