Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Ha, az internet explorer...

Ha, az internet explorer annyira rossz akkor miért használja az internetezők több mint a fele?

Figyelt kérdés
2012. jan. 16. 21:47
 1/7 anonim ***** válasza:
Sok idős embert ez nem érdekli.Ha valamit már ők egyszer megszoktak,nem váltanak át másra.
2012. jan. 16. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Mert ki sem próbáltak mást, nincs mivel összehasonlítsák. Akinek nincsenek elvárásai, annak az is jó.
2012. jan. 16. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Van az a vicc, hogy az IE a legnépszerűbb böngésző arra, hogy más böngészőket tölts le. Azért, mert a Windows része telepítéskor, így ezt használod internetezésre először. Sokan úgy vannak vele, ha ezzel lehet és tudnak, minek használnának mást. Sokkal több a laikus vagy kezdő, alapszintű internetfelhasználó mint a haladó, az viszont a MS hibája hogy elhanyagolták és nem zárkóztak fel időben a többi böngészőhöz.

Ahol nagy mennyiségben vesznek gépeket, és windowst, és főleg a programokat használják netezés helyett, nem létszükség hogy más böngészőt használjanak mint ami adott, ebből is sok felhasználó adódik.


Manapság már csökken az IE hatalma, egyrészt a szabad böngészőválasztás miatt egyből megjelenik a választási lehetőség, másrészt a böngészők is kényszerítik hogy frissítsd őket az új verzióra, így egyrészt az IE térnyerése is lassan csökken, és a régi, már nem biztonságos vagy stabil/gyors egyéb böngészők használata is csökken.

2012. jan. 16. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 lindmayer ***** válasza:

azért vannak olyan alkalmazások, maik csak az ie.-vel működnek

például a biztonsági kamerarendszerek böngészőből szinte csak az ie.-t támogatják(már amivel én találkoztam)

2012. jan. 17. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Azt meg ki mondta neked, hogy szar?? Próbáltad egyáltalán? Persze itt a IE9-re gondolok, a régebbiek már tényleg elavultak.
2012. jan. 17. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
igen próbáltam már az IE 3,4,5,6,7,8 változatát a 9 még nem , de azt mondják nagyon szar.
2012. jan. 17. 13:46
 7/7 anonim ***** válasza:
Barátom,akkor téged átvertek. SAJÁT TAPASZTALATOM, hogy W7HP64 bit alatt nekem ez a leggyorsabb. A Fox omladozik, a Chrome meg a folytonos frissítéskeresésével egy vicc.
2012. jan. 17. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!