Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Hogy lehet ennél az új iwiw-né...

Hogy lehet ennél az új iwiw-nél kitörölni az albumot?

Figyelt kérdés
A képeket már kitöröltem. Nem látszik, de továbbra is fent marad az album meg még mindig azt írja h 15 kép van fönt...
2012. jan. 16. 18:28
 1/1 A kérdező kommentje:

az iwiw-en így írják le:

"6.9. Hogyan szerkeszthetek / törölhetem az albumot?

Válaszd a [Képek] et a felső menüsorból majd kattints a Saját képekre a jobb oldalon. A megjelenő felület jobb oldalán találod a létrehozott albumokat. Válaszd ki a törölni kívánt albumot, majd a neve mellett található ceruza ikonra kattintva tudod szerkeszteni, törölni azt."


de nincsen semmiféle ceruza ikon... az album bal alján a képek száma 15 (igaz már töröltem az összes képet) jobb oldalán meg egy kis emberke, de ha rákattolok semmi nem történik, ha ráviszem az egeret akkor sem jelenik meg más opció

2012. jan. 16. 18:33

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!