Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Mért nem tudok fecbookon...

Hello szia kérdése:

Mért nem tudok fecbookon ismeröst jelölni? Azt írja ki 14napi valami, , mit tegyek? A csajok így nem várnak .

Figyelt kérdés
2012. jan. 15. 11:34
 1/9 anonim ***** válasza:
letiltották 14 napra az ismerősnek jelölési jogod,ezt akkor teszik amikor sok ember utasítja vissza a kérelmed,ergo sok embereket jelölgettél akiket nem is ismersz.
2012. jan. 15. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 2xSü ***** válasza:

A Facebook közösségi oldal. Értsd: A meglévő ismeretségeidet tudod rajta vezetni. (És nem az áhított ismeretségeidet.)


Ismerkedésre ott vannak a chatek, meg a társkereső oldalak. (Bár szigorúan véve a chat sem arra való, de mára kb. ezzé degradálódott.)

2012. jan. 15. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
tehát sokan ikszelték ki hogy nem ismernek ? :D ez abszurd. nem is jelöltem annyit ! :D tehát várjak 14 napot és jó lesz megint ? amugy köszi a válaszokat
2012. jan. 15. 11:50
 4/9 anonim ***** válasza:
igen jó lesz,de ha megint jelölgetsz és vissza utasítanak akkor utána már 30 napos tiltásod lesz és így egyre több.
2012. jan. 15. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
uhh :D azt nem kéne ! de úgy érzem már rég letelhetett volna a 14 nap
2012. jan. 15. 11:55
 6/9 2xSü ***** válasza:

Egyszerű: Azt jelöld ismerősnek, akit valóban ismersz:

- Beszéltél már vele legalább három mondatot.

- Legalább fél, de inkább egy éve látásból ismered egy közösség részeként, és tudod, hogy ő is emlékszik rád.

2012. jan. 15. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim válasza:
Engem két szer 7 napra tiltottak le, utána 14 napra (alig bírtam ki), ma pedig megkaptam a 30 napos büntetésemet. Bele fogok őrülni...
2012. máj. 7. 04:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 2xSü ***** válasza:
#7: Aki nem tanul a hibáiból…
2012. máj. 7. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Nem egészen értem ezt. Én nem jelöltem mostanában senkit, sőt éppen én nyirbáltam meg az engem bejelölőket is és a már korábban ismerősömmé válókat is. Ehhez képest nem tudok jelölni senkit...
2013. jan. 8. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!