Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » A torrentezés legális?

A torrentezés legális?

Figyelt kérdés
2007. júl. 29. 22:54
1 2 3 4
 31/34 anonim ***** válasza:
100%
Az se volt kérdés, hogy hogyan működik a P2P, milyen op.rendszer van a gépeden és ki rakta fel, meg mennyi bevétele van a kiadóknak. A válasz: a torrentezés legális, a jogvédett anyag megosztása illegális. Minden más kamu. Kacsa. Mesebeszéd. Népbutítás! 50 évet voltam Vietnámban és rövid egyszavas mondatokat írok, sz'al határozott vagyok és badass.
2013. jan. 5. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/34 anonim válasza:
100%

A jogvédett fileok FELtöltése illegális. Elvégre Te nem tudhathod, hogy jogvédett mert nem szokták odaírni, hogy XY tulajdonát képezi.

Ajánlom figyelmedbe az index.hu-n megjelent írás részletét(saját szavakkal, pontosan nem emlékszem)

Magyarországon inkább a warezoldalakra vadásznak. A torrenten belül is inkább az üzemeltetõkre. A felhasználót nem nyomozhatják le, ugyanis az IP-hez tartozó lakcímet CSAK bírósági végzés ellenében adhatják ki.

Én szinte az összes játékomat torrentró

2013. jún. 14. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/34 anonim válasza:
100%

Hopp a vége lemaradt...

Tehát: szinte az összes játékomat torrentõl szedtem. Ugyanúgy a filmeket is. Majd ha lesz több fizetésem akkor megveszem a 10-15 ezer ft-s játékokat/filmeket.

2013. jún. 14. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/34 anonim ***** válasza:
100%
A torrent önmagában legális, például le lehet torrentezni linux disztribúciókat, de a World of Tanks is torrentet használ a letöltéshez. Csak az emberek 99%-a illegális cuccokat tölt le, mondjuk a mi kis hazánkban ez senkit sem érdekel.
2014. jún. 22. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!