Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Hogy a fenébe csináljam meg a...

Unit88 kérdése:

Hogy a fenébe csináljam meg a firefoxban az RSS-t?

Figyelt kérdés
Régen ha a youtube-on rámentem egy embernek az oldalára (ahol a videói vannak) akkor a könyvjelzőknél ott volt hogy feliratkozás az oldalra, de most nincs viszont az működik hogy egy régebbit lemásolom és a nevet kicserélem de magától visszaáll a másoltra amint frissül. Valaki segítsen
2012. jan. 13. 23:54
 1/4 anonim ***** válasza:
Megszűnt ez a szolgáltatás az elgúgölplusszosítás következtében.
2012. jan. 14. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
firefoxra vagy YT-ra gondolsz? ha firefoxra: maga az RSS még van de mindig visszaáll a másoltra amint frissítem ha YT-ra: amit korábban csináltam továbbra is működik és amikor átírom egy ideig az is de a firefox visszaállítja a másoltra amikor frissül
2012. jan. 14. 00:56
 3/4 anonim ***** válasza:
A YT-ra gondoltam. Azt gúgölplusszosították el, nem a Firefox-ot. Valószínűleg azért működik még részben, mert még vannak maradványok a régi oldalból. Más böngészővel se tudsz újat hozzáadni egyébként.
2012. jan. 14. 00:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Értelek viszont itt a problémám inkább az hogy a firefox visszállítja a másoltra miután az RSS frissül. Amikor átírom és rányomom hogy mentés akkor jó aztán megint bemegyek a tulajdonságaiba és az egyik mező visszaáll ha frissítem akkor mindkettő visszáll és az onnan való videókat mutatja.
2012. jan. 14. 01:13

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!