Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Milyen erős wifi antenna-t...

Milyen erős wifi antenna-t tudtok?

Figyelt kérdés
Helló nagyon erős kéne kb 25-30km is hogy letudja adni a jelet,de ha több nem baj! Egy tp-link-hez kéne!
2012. jan. 13. 16:19
 1/7 anonim ***** válasza:
Hát,nemtom pontosan,de a wifi kapacitását nem is km-ben mérik,sztem csak max 1-2 száz méterig hatásosak,több biztos nem
2012. jan. 13. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Helló de van akár 50km-ig is eltudja küldeni a jelet!én multkor majd nem vettem egyet ami 35km-ig bírta,csak az tán elvitték:( És most nem találok!
2012. jan. 13. 16:26
 3/7 anonim ***** válasza:
2012. jan. 13. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Hát, öcsi, itt fogalomzavar van.

A "civil" wifi nem fog 25 kilométert áthidalni...

G.

2012. jan. 13. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
2012. jan. 13. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 czibles ***** válasza:

Remélem nem élsz abban a tévhitben hogy, majd beraksz a nappali közepére egy ilyen antennát, aztán majd a szomszéd faluból fogsz netezni a laptopoddal.


Élből 2db kell és az sem ártana, ha tiszta rálátásuk lenne egymásra. Meg hát a sebesség sem lesz jobb 1Mbit/s-nél.

2012. jan. 13. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Van ilyen csak nagyon drága és azt nem egy egyszerű civil wifinek találták ki, hanem üzleti dolgokra. Egyébként 10 km eres hatótávú wifi antennákat is lehet kapni elég olcsóért is. De ha szeretsz barkácsolni akkor egy egyszerű tv antennára is rátudsz kötni egy wifi vevőt megfelelő csatlakozókkal és kábelekkel az is elég sokat dob a ható távon.
2012. jan. 14. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!