Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » UTorrent furcsaság (? ) többi...

UTorrent furcsaság (? ) többi lent

Figyelt kérdés

Üdv.

Jelenleg már több mint 4 napja töltöm le folyamatosan a Star Trek Enterprise sorozatot de csak 10kb/s -el jön,tehát 5-6 hétig így biztos eltart még lejön az a 40gb.

A furcsa ebben ez,hogy a torrentet seedelik rendesen(9seeder,4leacher) és míg a többi leacher nagy sebességgel tölti,addig nekem alig jön.(max 2-3 seedertől tölti csak nekem)Többi torrentnél nincs ien problémám.Mit lehet tenni ,hogy több seederhez tudjon kapcsolódni a gépem.

Köszönöm


ui: aki kérdezné:igen,aktív módban vagyok és igen beállításoknál engedélyezve van,hogy sok gép kapcsolódjon hozzám.


2012. jan. 13. 16:04
 1/5 _Zoldike_ ***** válasza:
Semmit, ez nem a te beallitasaid hibaja, nem a seederek kapcsolodnak hozzad, hanem te hozzajuk, es ha rajtuk mar csung a beallitott mennyisegu ember, te a fejedre is allhatsz, akkor sem fogsz hozzajuk kapcsolodni. Amit kb. tudsz csinalni ilyenkor, hogy kimasolod a torrent hash-et, es bemasolod gugliba, es minden torrent oldalrol kiszeded a tracker listat, hatha szerepel benne olyan ami nalad meg nincs, ez altal felfedezve ujabb seedereket, akikhez tudsz is csatlakozni
2012. jan. 13. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

leacher = leecher


Nem tudod beállítani hogy rád kapcsolódjanak. A többi letöltőnek nagyobb lehet a sávszélessége, ezért a feltöltőre hamarabb kapcsolódnak. Ha pedig a feltöltőnek nincs elég szabad sávszélessége, már másnak is tölt más torrentet, akkor neked csak a maradék sebességgel tud közvetíteni. A sok seeder nem mindig jelent arányosan nagyobb sebességet, ettől azért sokkal több tényező befolyásolja a dolgot.

2012. jan. 13. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
azér az a 9seeder nem olyan sok
2012. jan. 13. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Hát igen a seeder szerintem nem sok egyáltalán ahhoz képest hogy sok PC game-et pl 2000-en seedelnek.
2012. jan. 13. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat.

Akkor marad a várás,majd ha a többiek letöltötték akkor hátha beindul majd nekem is.

2012. jan. 13. 16:19

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!