Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Hogyan lehetne ezt beállítani...

Hogyan lehetne ezt beállítani a Picasan vagy a Google pluson? (részletek lent)

Figyelt kérdés
Feltöltöttem egy profilképet a Google plus-ra még pár hónapja, aztán egyszer amikor telefonon voltam láttam, hogy a Galériába ott vannak mappákba azok a képek, amiket én megosztottam Google pluson, a Picasa jelének az ikonjával a mappa sarkába. Onnan törölni nem tudtam, így letöltöttem marketről a Picasat és ott sikerült letörölnöm a képeket, így telómról is eltűnt. Pedig előtte semmi közöm nem volt a picasahoz, meg tök érdekes, hogy amikor anno feltöltöttem a képet google plusra nem egyből lett telóm galériájába a kép, hanem hónapokra rá. Hogy lehetne ezt kiállítani? Telefonon őszintén szólva zavar, de legalább egy profilképet szeretnék Google plusra. Járt már így valaki rajtam kívül?
2012. jan. 12. 23:53
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!