Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Hova tudok . Swf (flash...

Hova tudok . Swf (flash animáció) file-t felölteni, hogy azt késöbb a honlapomba ágyazzam?

Figyelt kérdés
Lehetöleg ingyenest
2012. jan. 11. 11:03
1 2 3
 11/21 Akinator ***** válasza:
A webtárhelyedre. Tudod uw, atw stb. Ahova a .html-et azaz az oldaladat is feltöltöd oda.
2012. jan. 11. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 Akinator ***** válasza:

Értem már a problémát.

Erre azt mondom, hozz létre egy uw-s, vagy atw-s ingyenes címet, amire feltöltesz egy kamu index.html nevű fájlt (különben törlik a tárhelyedet). Aztán ide (mm az atw-s vagy uw-s címedre) feltöltöd az swf-t majd arra hivatkozol. :)

2012. jan. 11. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:
Ahova az oldalt is töltöd, az uw.hu megadott tárhelyére, majd arra hivatkozol a forrásban. Érdemes olyan oldalt csinálni, amit te raktál össze és te módosíthatod. Ha valamilyen szolgáltatónál egy sablon alapján készült az oldal fix és nem módosítható elemekből, akkor oda nem tudod beszúrni, mert nincs tárhely ahová feltöltheted a tartalmat, minden online felületen megy.
2012. jan. 11. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 A kérdező kommentje:
letrehoztam egy uw-t. feltöltöttem az swf-emet, csak nem találom a linket, ami kellene nekem :S
2012. jan. 11. 11:55
 15/21 Akinator ***** válasza:

tárhelycímed.uw.hu/swfileneve.swf-lesz szerintem. :)

Kivéve ha létrehoztál könyvtárakat és abba pakoltál bele, mert akkor a .hu után még azt is fel kell sorolnod pl.: tárhelycímed.uw.hu/könyvtár1/könyvtár2/swfileneve.swf


Ezt a címet beírva a böngésződ címsorába elméletileg mennie kellene az egész oldalon egy (rosszabb esetben szétcsúszott) animációnak ami az swf lenne ugyebár. :)

2012. jan. 11. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 pcplatinum ***** válasza:
Milyen progival dolgozol?
2012. jan. 11. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 A kérdező kommentje:
Pontosan, ahogy írtad! így jó a link! köszönöm szépen a segítséget!
2012. jan. 11. 12:38
 18/21 A kérdező kommentje:
uw-s cimmel le is játsza jól, csak a honlapba ágyazva nem :(
2012. jan. 11. 12:53
 19/21 A kérdező kommentje:

mondjuk ez egy lapozható pdf lenne, lehet nem evvel kelle beágyazni:


<embed src="valami.swf" quality="high" pluginspage="http://www.macromedia.com/go/ge​tflashplayer"

type="application/x-shockwave-flash" width="200" height="200"></embed>

2012. jan. 11. 12:55
 20/21 2xSü ***** válasza:

Ha más oldalra akarod beágyazni, akkor természetesen az URL-t is úgy kell megadni.


Pl.: <embed src="http://honlapom.uw.hu/könyvtáram/valami.swf" quality="high" pluginspage="http://www.macromedia.com/go/ge​tflashplayer"

type="application/x-shockwave-flash" width="200" height="200"></embed>


A lényeg, hogy az src attributumhoz az swf valódi, abszolút URL-jét kell írni.

2012. jan. 11. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!