Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Hogy tudom magam INAKTIVÁLNI...

Hogy tudom magam INAKTIVÁLNI faceobokon? NEM törölni akarom magma, hanem inaktiválni, h senki ne láthasson, de mégse törlődjön.

Figyelt kérdés
Köszönöm előre is.
2012. jan. 10. 22:41
 1/4 anonim ***** válasza:
10%
felfüggeszted az adatlapod, de ha 2 hátig nem lépsz be, automatikusan törölnek...
2012. jan. 10. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
53%

dehogy törölnek.

Írja is felfüggesztéskor, hogy bármikor visszajöhetsz csak be kell lépned az emaileddel.Minden ismerősöd megmarad stb.

Én is felfüggesztettem magam 3 hónapja.

2012. jan. 11. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 bella766 válasza:

Szia!

Úgy tudod felfüggeszteni, hogy ahogy belépsz a Facebookra, felül jobb oldalt van egy kis lefele nyíl, rákattintasz. Fiókbeállítások, azon belül (bal oldalt látható) Biztonság, és akkor ott van alul, hogy Fiók felfüggesztése.

Utána írja az instrukciókat, hogy mit csinálj. Amikor vissza akarsz majd lépni, egyszerűen úgy kell, mint ahogy eddig (felhasználónév, jelszó) beléptél.

Azt nem tudom, hogy 2 hét után automatikusan törölnek.

2012. jan. 11. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
úgy tudom nem törölnek, de az ismerőseid fognak addig látni? vagy olyan mintha nem léteznél?
2012. jan. 12. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!