Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Ilyen képeslapot kaptam és...

Ilyen képeslapot kaptam és rengeteg ehhez hasonlót s338. photobucket.com/albums/n430/spicecomments/flowers/00472. jpg Ez már online népszerűségnek számít egy szinten, vagy ennyire szimpatizálnak velem a pasik?

Figyelt kérdés

[link]


Egy ismeretlentől kaptam meghívót egy idegen oldalra, ami nem is magyar oldal. Nem tudom honnan szedte az e mail címemet. A lényeg, hogy meghívott, bejelölt ismerősnek, inkább arab, török, olasz, spanyol pasik jelölgetnek. Ennyire buknak a magyar csajokra a latin vérűek? Amikor még nem is töltöttem ki adatlapomat és csak egy kép volt kinn rólam, akkoris naponta kb 20-30 ember jelölt ismerősének, akkoris ha egy hétig nem vagyok online, mert mnidig kapom az értesítéseket a postafiókomra, nem győzöm visszaigazolni mindegyiket :)


2009. máj. 25. 02:02
 1/2 anonim ***** válasza:
Szimpatikus vagy nekik, de meglehet, hogy szimplán ismerősgyűjtők.
2009. máj. 25. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

ilyen képeslapokat kaptam, nézzétek meg, ezek az én oldalamon vannak


[link]


alul lehet lapozni :)

2009. máj. 25. 18:34

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!