Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Tiltották az androidos telefon...

Tiltották az androidos telefonomat az iskolai wifiről. Mit lehetne tenni?

Figyelt kérdés

Szóval folyamatosan azt írja hogy IP cím kérésre blablabl... majd 1 idő után kiírja hogy sikertelen. a jelszó jó meg minden, a többieknek sikerül rácsatlakozni mivel ők nincsenek még letiltva, más wifi hálózaton az enyém is tök simán megy. Hallottam valami Wifi Mac cím cserélésről. Ki mit tud róla, hogy lehetne "feloldani"?

X8, 2.3.7-es android rommal.


2012. jan. 9. 21:54
 1/9 anonim ***** válasza:
48%
A főkérdésedre válaszolnék: Pl. elkezdhetnél tanulni.
2012. jan. 9. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Suliban ne lógj a Facebookon.
2012. jan. 9. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 bembinó ***** válasza:
Nekem még a piskóta alcatel meg a 3210 es volt a suliba azon nem votlak ilyen gondok XD
2012. jan. 10. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Hogy tudtátok meg a suli wi-fijének a jelszavát? Ez engem nagyon érdekel.
2012. jan. 10. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim válasza:
Valószínű megadták nekik a Wifi jelszót, nem az a gond, hanem a MAC címe a telefonnak... Az ő MAC címét a router nem engedi a hálózatra... Keresgélj Googleban pl így: "Android MAC mask .apk", "Android MAC change . apk" de sztem Androidra a MAC cím csere/maszkolás még kicsit sok :D
2012. jan. 10. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

Elloptuk a tanár jegyzetfüzetét amiből kiolvastuk.


Köszi

2012. jan. 10. 12:59
 7/9 bembinó ***** válasza:
51%
Inkább figyelj oda órán vagy később androidos telóval mehetsz kubikolni ott biztos nem lesz wifi :D
2012. jan. 10. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
51%
Ha loptad a wifi jelszavát, akkor meg is érdemled, hogy kitiltottak. Suliban tanulni kellene, nem?
2012. jan. 10. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:

3g-t nem használod??

másik wifi nincs??

megpróbáltad már egy másik ezközről elérni a router admin felületét éa kikapcsoplni a szürést?

2014. nov. 7. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!