Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Milyen az internet explorer 8...

Milyen az internet explorer 8 a többi böngészőhöz képest?

Figyelt kérdés
vagyis mi az előnye/hátránya a többivel szemben

2012. jan. 9. 16:24
 1/3 anonim ***** válasza:

Ha XP-d van, akkor inkább használj mást. Személy szerint én IE párti vagyok, de a 8-as XP alatt néha kiakasztott. W7 alatt pedig értelemszerű, hogy inkább a 9-est kell használni.

Amúgy véleményem szerint nem rossz az IE8 sem, megszokás kérdése. De ezt a kérdést vesztedre tetted fel mert jönnek mindjárt a krómos meg a rókás okosságok.

Pfff.. én meg vesztemre dicsértem az IE-t.

Sajnos, viszont az IE8 -nak semmilyen előnye nincs a többivel szemben, értelmetlen is összehasonlítani a legújabb böngészőkkel.

De akkor is jó, és kész. :))

2012. jan. 9. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Előnye: -

Hátránya: Lassú

Gyakran lefagy

A webprogramozóknak gyakran a szar IE miat kell újraírniuk az oldalt

"sok új és hasznos szabvány nem képes terjedni, sok jó és hasznos funkciót nem lehet használni, mert az oldalaknak visszafele kompatibiliseknek kell lenniök az IE6/7/8 családdal. A webfejlesztők idejük jelentős százalékában kénytelenek az IE-kompatibilitással vesződni, nem szabványos és ronda kódot készíteni, kerülőutakat és hackeket használni, és eszközkészletük szép hányadát elfelejteni IE-támogatás hiányában. Súlyos kompromisszumok egy szar program miatt, ami akadályozza a web fejlődését."

De még lehetne sorolni.

2012. jan. 9. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Aztán mégis csak Ők alkalmazkodnak... ami ugye nem megoldás de mégis az van.:)
2012. jan. 9. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!