Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Ezt hogyan lehetne eltűntetni?

Ezt hogyan lehetne eltűntetni?

Figyelt kérdés
[link] Az a baj, hogy mindegyik fizetős és így nem akarok egyikben se részt venni. Olyan választ nem kérek, hogy ne töltsem le a fájlt!
2012. jan. 9. 13:46
 1/6 anonim ***** válasza:
86%
Sehogy. Egy héten belül te vagy a harmadik amire én válaszolok. Csak akkor tudod a fájlt letölteni ha játszol a nyereményjátékon, ott meg meg kell adnod a telefonszámodat, kapásból lehúznak 3000Ft-al és nem nyersz és az sem biztos, hogy azt töltöd le ami neked kellene...
2012. jan. 9. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Ment a kék kéz. Adblock Plust próbáltam, de ugyanaz maradt a helyzet. Csak akkor kérek választ, ha tudja, hogy kell eltüntetni! Fehersrac, amúgy ha ilyen okos vagy, válaszolj erre: http://www.gyakorikerdesek.hu/szamitastechnika__egyeb-kerdes..
2012. jan. 9. 13:53
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Kék kéz... Válaszoltam, sehogy. Jaaa, hogy neked nem tetszik az igazság, akkor így jártál...

Szerinted mi ez ha nem lehúzás. Kapsz letöltést ha fizetsz érte ez ilyen egyszerű... és ezt NEM TUDOD megkerülni... Érted?

2012. jan. 9. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Láttam a másik kérdésed is. Nem válaszoltam, de mert ilyen nagy a szád, nem is fogok...
2012. jan. 9. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Kérdező, ne vitatkozz Fehersraccal, mert igaza van.

Ezek átb*szós oldalak, nincs rajtuk a keresett tartalom, és tényleg lehúznak.

Ha ez a válasz sem tetszik, akkor menj, és vedd meg a keresett alkalmazást!

G.

2012. jan. 9. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%

Nnnna vééégre. Kösz, G.


f. :)

2012. jan. 9. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!