Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Akik töltögetnek fel filmeket,...

Akik töltögetnek fel filmeket, játékokat zenéket, stb. azokat honnan szedik le?

Figyelt kérdés

Fent vagyok pár torrent oldalon, és érdekelne hogy hogyan tudok filmeket vagy mást feltölteni. Akik több száz filmet feltöltenek, azok honnan szedik le?

Illetve igényel-e nagyon nagy hozzáértést, vagy annyira nem nehéz letölteni, majd fel az oldalra?

A válaszokat előre is köszönöm!


2012. jan. 8. 13:34
 1/3 anonim ***** válasza:

amcsi-orosz-kínai torrentoldalakról szedik le, és itt osszák vissza (arányemelés reményében), átcímkézve a lopott torrenteket, a sokadjára lopott anyaggal.


Szerintem ez elég undorító dolog.


Csak nagyon kevesen crackerkednek, Mole is nagyon kevés van, akik megveszik eredetiben.

2012. jan. 8. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

de az olyan filmek, amiket kinyomnak dvd-n és valaki megveszi, mire azt felteszi már tuti fent van. meg szerintem nagyon nincsenek is ilyen filmek amik dvd-n vannak, torrent oldalon meg nem.

meg ha orosz kínai meg más oldalakról szedik le, akkor hogy-hogy magyarok a filmek amiket feltöltönek?

2012. jan. 8. 13:41
 3/3 anonim ***** válasza:

Van ahol nem tölthetsz fel, csak ha feltöltő rangod van. Ez csak néhány oldal, nevet nem említem, úgyis észreveszed.

Eredeti release-ket lehet általában feltölteni, tehát ahogy leszedted, nem változtathatsz rajta. A hibáért a moderátor figyelmeztet, ha nem javítod vagy okoskodsz - kirúgnak.

A feltölteni valót leszedheted ás torrentekről (külföldi is), és ha nincs fenn felteheted erre is - ha nincs tiltva. Ezért érdemes a szabályzatot elolvasni.

Egyébként inkább az illetékes tracker fórumában érdeklődj ilyesmiről, de a hsz-eket olvasva is tapasztalatra tehetsz szert.

2012. jan. 8. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!