Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Mikor bootol a pc-m, a legeső...

Mikor bootol a pc-m, a legeső üzenet a Microsoftté, hogy WGA verifikáción toljam át a gépet, . (Lejjebb)?

Figyelt kérdés

Én meg nem tolom át!!! 7 éve ezt az oprendsztert használom, ráadásul jogosan. Úgyhogy menjenek a 3,14csába.

A Kérdésem,

Hogyan tudnám a mindig beugró, kb fél képernyőnyi felszólitást végleg leirtani???

A WGA irtót futtattam többször is, az mondja nincs aktiv Wga a gépen. Akkor mi ez a szar felugró ablak???

Előre is köszi.



2012. jan. 7. 01:10
 1/9 anonim ***** válasza:
Ha jogtiszta az oprendszer akkor nincs mitől félned. Csináld meg és nem zargat többet!
2012. jan. 7. 07:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:

már 7éve használom, és egyszer má , régem átment egy ilyen szopáson,mikor valamit telepítettem, csak úgy lehetett. Extrahiper csomagolásban volt, lexikonnyi papírral!

7 év után biztosan megvan...:))

Amúgy is

, 5 évig vagyok köteles tárolni a Qrva számlát, meg a lexikonnyi papirt , kÓdot.

2012. jan. 7. 14:44
 3/9 A kérdező kommentje:
Várom a megoldást, köszönettel.
2012. jan. 7. 14:47
 4/9 anonim ***** válasza:

A képernyőt nem "leirtani" kell, hanem meg kell adnod neki a Windows COA matricán lévő kulcsot. Ha megvásároltad a szoftvert, kaptál hozzá ilyet, azt használva megvizsgálja a kulcs eredetiségét, és engedélyezi számodra a szoftver használatát.


Ha mégsem megy, a Microsoft telefonos ügyfélszolgálatán segítséget nyújtanak az aktiválással kapcsolatban.

2012. febr. 14. 05:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Tiszta szívás, mindig azt szivatják, aki rendesen akar eljárni...
2012. febr. 14. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
A WGA nem fog tőled számlát kérni, csak kiolvas a rendszeredből egy két dolgot. Ha már egyszer volt sikeres WGA-s letöltésed microsoftos oldalról, akkor az is megvan az adatbázisukban, tehát ez is sikeres lesz. Volt róla valahol cikk, hogy megint ellenőriznek.
2012. febr. 14. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

#5 Aki rendesen akar eljárni, az nem szív, hanem a megvásárolt szoftver birtokában kattint kettőt, és kész a WGA. Furcsállom, hogy pusztán felháborodásból inkább elviseli a kérdező a képernyőt, és ide ír kérdést, hogy "eltüntesse", mint hogy kattintana kettőt. Pedig az utóbbi tizedennyi energiával elvégezhető.


Ráadásul ez az ellenőrzés semmi mást nem vizsgál, semmilyen játékprogramot, de még az Office-t sem, ezért nem értem mitől fél a kérdező...

2012. febr. 14. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:

A kérdező nem fél semmitől, mert fa.sza gyerek a kérdező,és érzi lehet, hogy nektek minden szarról megvan a blokk lefűzve vissza 7 évre. Akkor gratulálok.

Továbbmegyek, nekem viszont még a cd, sőt a régi gépem atx háza sincs meg, mert ez a pici Western Digital háttértár volt ami ért valamit az ősi pc-ben,- meg persze a tartalma- , így esett, hogy 3 és fél éve, mikor költöztünk végre, csak ezt mentettem ki, elfért egy bő ingzsebben.

Na a kérdező elköszön, amúgy meg nem arról faggattam senkit, hogy miért lenne krvajó nekem egy windózos csesztetés, hanem, hogy hogyan lehet, levakarni a bootscreenről ezt a szart, amivel csak az a cél, hogy megalázzanak. Aki ezt nem látja, az vak , baz.

Hát... ahogy látom van elég a hajlékony gerincekből, jó helyen keresgél ez a Billy "the kid" Géc.

2012. febr. 15. 05:14
 9/9 anonim ***** válasza:

Ha csak a merevlemezt mentetted át a régi gépből, akkor mivel (1) kidobtad a matricát is (a házzal együtt), (2) a számlád sincs meg, és a Windows-t egy hardvereszközökben lényegesen eltérő másik gépen szeretnéd használni, ezért EZ a Windows-od már NEM JOGTISZTA, tehát nem használod jogosan.


Azért, hogy a szoftvereid jogtisztaságát bizonyítani tudd, te vagy a felelős. Ha az XP-t 2002-ben vetted meg, akkor amíg használod, meg kell tartanod a számláját is.


Itt a gőg, és a pökhendiség nem segít, a törvényeket be kell tartani, a törvény nem ismerete pedig ezúttal sem mentesít.


És nem "Windows-os" csesztetést kaptál, hanem szakszerű, jogszerű és helyes válaszokat a kérdésedre.


Szívesen.

2012. febr. 16. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!