Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Hogyan tudok Facebook-on...

Hogyan tudok Facebook-on chatelés közben képet küldeni?

Figyelt kérdés

Ha facebook-on épp chatelek vkivel és küldeni szeretnék neki képet,akkor nem engedi a csatolást.Ez miért van?

Köfi.


2012. jan. 6. 03:28
 1/6 UnstoPPaßle válasza:
Am gőzöm sincs, hogy miért de én azt tanácsolom www.imagerz.com és itt feltöltöd a képet és elküldöd a fotók likjét amiket át akartál küldeni.
2012. jan. 6. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
úgy, hogy belépsz ott fent a levélbe rákatintassz arra akinek szeretnéd küldeni a képet és találni fogsz az alatt ahol a szöveget irod egy gémkapocs ikont arrakatt és kiválasztod a képet aztán enterrel elküldöd akinek szeretnéd.
2012. jan. 6. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
rosszul olvastam (2.vagyok) amugy azért nem engedi szerintem mert frissíteni kell, jólehet hogy nyilvánvaló de nekem ez megszokta oldani a problémát
2012. jan. 6. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
köszi,reggel megpróbálom.
2012. jan. 7. 00:11
 5/6 A kérdező kommentje:
Hát akármit csinálok,ha elérhető az ismerősöm nem enged neki képet küldeni.Ha rákattintok az üzenet-re akkor is csak a chat-ablak ugrik fel,azon belül pedig nincs semmiféle ikon amivel képet tudnék küldeni.Ráadásul aki elérhető annak levelet ezek szerint nem tudok írni?Mármint vagy zavarom a chateléssel,vagy megvárom míg kilép,hogy tudjak neki üzenni?
2012. jan. 10. 10:10
 6/6 anonim ***** válasza:

(előzö komm...)

igen ilyenkor mindig csak chaten lehet írni, persze ha kijelentkezel a chat-ből és rámész hogy üzenet írás (xy nak) akkor tudsz neki levelet írni és lehet hogy ott meg is jelenik az ikon, ahol egyébként is meg kéne neki amikor mindketten fentvagytok ha fent a levelekbe belépsz, na mindegy remélek megoldódik a probléma

2012. jan. 11. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!