Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Hol lehet beállítani az...

Hol lehet beállítani az Msn-nél beállítani hogy meg tudjam nézni az előzményeket?

Figyelt kérdés
Anélkül hogy belépnék az (párom)msn-jébe.
2012. jan. 4. 17:55
 1/4 anonim ***** válasza:

Sehogy.

Az ő fiókjához tartozó naplófájlokat ő éri el a beállításokkal együtt.

Ha nem naplóz akkor nem naplóz.

2012. jan. 4. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 MaXXeGee ***** válasza:
Az előzmények mentését csak akkor tudod beállítani, ha belépsz a programba az adott gépen. Lokálisan menti le, a dokumentumok mappába általában a beérkezett fájlok, előzmények, mappa tartalmazza ezt ... vagy ha van messenger plus azon a gépen, az alapbeállítás szerint menti a beszélgetéseket a dokumentumok/naplózott beszélgetések mappába. szóval ha nem akarsz belenyúlni a programba, rakass fel vele messenger plust de utána a naplózott beszélgetések mappa még mindig csak az ő gépén lesz elérhető, ha egy gépet használtok akkor nincs gond. Bár én nem vagyok ezen bizalmatlankodás híve, de nem az én tisztem megítélni mi helyes és mi helytelen. a lehetőséget leírtam :)
2012. jan. 4. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
akkor kell jelszó,ha nincs beállítva az előzmények mentése?
2012. jan. 5. 08:28
 4/4 anonim ***** válasza:
Igen.
2012. jan. 6. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!