Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Miért nem tudom megváltoztatni...

Miért nem tudom megváltoztatni a nevem Facebookon?

Figyelt kérdés

Már tízszer próbáltam egymás után, de SEMMIT nem csinál. Egyszer változtattam nevet régebben, aztán azt visszacsináltam, aztán most is változtattam kétszer, mert először valamit elrontottam, és mikor visszaállítottam „normálisra”, most már nem engedi, hogy megfordítsam a kereszt- és a vezetéknevem.

Miért nem sikerül? :S Hiába próbálom, nem megy. (100%, hogy jó helyen csinálom, szóval nem azzal van a probléma)


2012. jan. 4. 15:23
 1/5 anonim ***** válasza:

servere megunta kalózkodásodat...

ennyi névváltoztatást még az okmányirodák se birnak kapacitással.

2012. jan. 4. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Azt hiszem háromszor lehet nevet változtatni... ezért nem kell ilyen xy vaaaok meg kis jenő bandibaby neveket váltogatni.. próbálj meg írni a facebook hivatalos e-mail címére (amiről fogalmam sincs, hogy mi az), írd le mi történt és akkor talán segítenek neked.
2012. jan. 4. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Megvan, hogy hol kell, majd írok valamit, csak angolul sem tudok olyan jól :(


„ezért nem kell ilyen xy vaaaok meg kis jenő bandibaby neveket váltogatni..”


Egészen máshogy változtattam nevet, mint ahogy elképzeled, csak zárójelben megjegyzem, egy vagyok azok közül, akik utálják ezt az „xy-kah wok cöh” baromságot.

2012. jan. 4. 17:04
 4/5 anonim válasza:
Peti, Peti:DD
2012. jan. 4. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Hát akkor elnézést kedves kérdező :P



„ezért nem kell ilyen xy vaaaok meg kis jenő bandibaby neveket váltogatni..”

voltam :DD

2012. jan. 4. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!