Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Mi oka lehet, hogy olyan...

Mi oka lehet, hogy olyan lassan indul a Windows Vista?

Figyelt kérdés

3-4 perc bejön az internett, de 10 perc elteltével ledöglik,

és kezdhetem újra az egészet.


2012. jan. 2. 19:21
 1/2 anonim ***** válasza:
Szia ! nekem is volt ugyanilyen próblémám, nekem viszont indows 7 tel . Nem kapcsolódót a windows 7 az internetre, jópár újraínditás, állandó lefagyások voltak meg nemtudta az internet megjeleniteni a weblapot és sokszor a letöltés is megszakadt . Bivittem egy számitógép szervibe a gépemet 2000 ft ért bevizsgálták a gépemet . Náluk ment az internet és nemfagyot mint nekem otthon .Hazavittem a gépet mert azt álliták csak kém perogramok voltakrajt és minden rendben van és azt mondta a boltos hogy az inter netemmel lehet baj de én 100% ba tisztában voltam vele hogy operációs rendszernek van baja mert azt írta mikor kijelentkeztem leállitás kényszertetése . Otthon továbbra is gondjaim voltak szervizelés után az internetcsatlakozás + a gépel elvittem egy másik számitogépes üzletbe és felrakattam velük a windows vista ultimate operációs rendszert . Azóta rendesen van internetem semmi gondom vele, lehet högy neked is operációs rendszert kell újratelepiteni és akor jó lesz.
2012. jan. 3. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
MERT EGY ADAG SZAR!!
2012. jan. 31. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!