Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Miért fagy be állandóan a...

Miért fagy be állandóan a mozilla firefox?

Figyelt kérdés
2012. jan. 2. 16:43
 1/4 anonim ***** válasza:
2012. jan. 2. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Tegnap éjszaka csináltam meg ,de korai az öröm megint szar.

A chatnél ha jó 10 szerrre behúzza a felugro ablakba a javat,utánna megy a youtub is ,ha nem igy csinálom youtub lefagy kép megáll a hang még egy percig megy és csak ctr alt del-el tudok belőle kiugrani.Mindeféle plugint kicseréltem ,flasht .Szenvedek vele,de valami nem jó,mert massengernél is automatice beakarja magát húzni az adobe flash player.Utánna írja,fussona parancsfájl vagy sem.Pár napja van ez.registry Cleaner mindent megpróbáltam,de biztos valahol lehet valami amit nem tudok kitörölni.ami akadályozza a java plugin működését.Ez röhely ,de igaz.

2012. jan. 8. 01:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 Csori96 ***** válasza:

Nálam is fagyott és sokáig nem találtam rá megoldást, de most már megvan.

A Mozillából el kell távolítani az Ask tool bar plugint majd a gépről is le kell törölni Ask tool bar programot.

2012. jan. 20. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Én soha nem töltöm le a Javához(ha jól tudom ahhoz).Törölni kell a pipát, mert automatikusan pipát rak oda.
2013. márc. 15. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!