Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Miért lassulhatott be az...

Edus:) kérdése:

Miért lassulhatott be az internetem?

Figyelt kérdés
Korlátlan internetem van.. eddig normálisan működött, de most délutánra elkezdett furán viselkedni.. minden játék közben hatalmas a pingem, lassan tölti be az oldalakat, reseteltem a routert, meg mindent. soha nem csinált még ilyet.. mi lehet a baja?

2012. jan. 1. 19:06
 1/5 aph7 válasza:

Esetleg töltsd le a CCleaner-t az segíthet :)

[link]

DOWNLOAD Feliratra katt

2012. jan. 1. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
nem változott..
2012. jan. 1. 19:51
 3/5 anonim ***** válasza:
Lehetséges hogy a szolgáltatódnál van a bibi.
2012. jan. 1. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
az is lehet.. UPC. eltudom képzelni, hogy megint valamit összehoztak így új év alkalmára.. :)
2012. jan. 1. 21:09
 5/5 aph7 válasza:
esetleg próbálj telefonos segítséget kérni. Nekem T-Home netem van , és nekem is hasonló problémám volt. Betelefonáltam , hogy használhatatlan az internet és másnapra kijött egy kolléga , és modemet cserélt meg a telefon vezetéket leválasztotta az internetről , mert valami 460kb V-os magas zárlatot hozott rá a telefonvonal :) Már több mint 3 hete hibátlanúl működik. Reméllem segítettem. Üdv
2012. márc. 17. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!