Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Hol tudom megnézni az üzenetei...

Hol tudom megnézni az üzeneteimet?

Figyelt kérdés

Pár napja regisztráltam a szinhaz.hu (elnézést a reklámozásért) oldalra, és ma küldtem egy privát levelet egy fórumtársamnak. (A levelet nem a privát e-mail címemről küldtem, hanem a szinhaz.hu-ról.) Az elküldött írásomat pedig azóta sehol sem találom. Mivel nem vagyok egy „technika ördöge”, ezért fogalmam sincs, hogy hol tudnám megtalálni az „elveszett” levelemet. Hiába lépek be a privát postafiókomba, ott sem látom az elküldött levelek között.

Tudna esetleg valaki segíteni, hogy hol kereshetném elő?

Illetve ha a fórumtársam válaszol, akkor azt a levelet hol fogom meglelni (a postafiókban vagy a szinhaz.hu-n)?


Előre is köszönöm a segítséget:


E.


2012. jan. 1. 11:44
 1/2 anonim ***** válasza:

Regiztél, de szinte biztos, hogy nem emailt küldtél egy fórum társadnak, hanem a weblapon belűl fórum-blogon keresztül üzentél neki.

Jelentkezz be ujra a szinház.hu weblapra és azon belül tudod csak megtalálni elküldött üzenetedet és ha kaptál rá választ, azt is, méghozzá a blogrészben valahol valami ikonra kattintva.

A privát email postafiókod semmi kapcsolatban nincs a szinhaz.hu-val, ergo ott sosem találod meg.

Ha bejelentkeztél a szinház.hu-ra, utána katt a legfelső menűsor jobb szélén lévő Fórum linkre. Előjönnek a lehetőségek, itt kattintgassál. Válaszd ki, melyik kategóriába irtál, ezzel szükited a keresést.

De ha legfelül a Keresés-be, majd Témá-ba, majd Szóra beirsz a z üzeneted tartalmából jellemző szavakat és a MEHET-re kattintasz, akkor is megtalálod üzenetedet és rá valahol a választ, ha van.

Sok sikert!

2012. jan. 1. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Tehát a szinhaz.hu-n belül ezen a FÓRUM nevű oldalon keresgéljél:

[link]

2012. jan. 1. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!