Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » 1. Folyamatos feltöltés nCora...

1. Folyamatos feltöltés nCora hogy lehetséges? 2. Hit'n'run 48 órás feltöltés.

Figyelt kérdés

1. Lenne egy problémám amikor letöltök egy torrentet nem tudok folyamatosan vissza tölteni csak néha néha tölti hogyan lehet beállítani hogy folyamatos legyen?

2. Van a Hit'n'run szabályzatban egy olyan hogy:Ezt a kötelezettséget alapvetően két féle módon lehet teljesíteni: Seedben töltött idővel (minimum 48 óra a torrent méretétől függően).

Hol tudom megnézni hogy mennyi időt töltött fel pontosan? Bár a feltöltéssel is akadnak némi problémák.

Előre is köszönöm a segítséget.


2011. dec. 31. 22:24
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:

te folyamatosan töltöd csak max tőled nem töltenek de ez beleszámít a 48 órába...


nem tudod beállítani,tölts minél frissebb dolgokat azt tuti keresik majd....


Hit'n'run oldalon van h hány órát kell még...de nem veszik halálosan komolyan ha nem töltesz fel ennyi ideig...


1ébként ha pl upc-s vagy csak upc-s nek tudsz tölteni ha esetleg passzív akkor csak passzívnak...


milyen neted vagy milyen klienst használsz ezen lehet variálni max..

2011. dec. 31. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:

Igen de letöltök valamit és 1 óra múlva felmegy a feltöltés 80kB/s-ra és 5 perc múlva nem tölti tovább aztán 2 óra múlva megint tölt kb. ennyit.

Egyébként 6Mbps Invitel kábel netem van.

2011. dec. 31. 22:50
 3/14 anonim ***** válasza:

1. A 48 óra seed azt jelenti, hogy ne állítsd le a torrentet, nem azt hogy neked 48 órában végig adatot is kell feltöltened. Az a lényege, hogy a torrent maradjon életben azzal, hogy mindig seedeli valaki. Amikor majd lesz letöltő, akkor indul az adatmegosztás is.


2. A HNR szabályzat is ezt mondja, hogy legyen meg a 48 óra, utána leállíthatod, törölheted a torrentet. Az aktivitás menü pedig mutatja, hogy mennyi van még ebből a kötelező időből.


Mivel még csak tesztüzemben van a rendszer, nem veszik véresen komolyan, de amikor aktív lesz, akkor azért ne kockáztass vele büntetést. Nekem egy olyan volt, hogy elkezdtem letölteni valamit, de mivel nem kellett, néhány % után töröltem. Mivel nem töltöttem le, nem is maradtam seedben, és mégis elszámolta a rendszer 1 HNR-nek.


Az viszont hülyeség, hogy UPC-s csak UPC-s tagnak tud tölteni. Ilyen módszerrel letölteni sem tudnál egy másik szolgatónál lévő feltöltőről, meghalna az egész. Most is a peer listában digi, fiber, t-online és 5-6 másik kisebb szolgáltatónak forgalmazok, pedig UPC-s vagyok.

Az viszont igaz, hogy ha passzív vagy, passzívval nem tudsz forgalmazni. Aktív-passzív, passzív-aktív és aktív-aktív között viszont lehet.

2011. dec. 31. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
én aktív vagyok (:-D
2011. dec. 31. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:
egyébként HnR-ben nem látom hogy írná a hátralévő időt csak a teljes torrent feltöltés befejezését. Nemértem nem tudom miért kelet ennyire megvariálni.
2011. dec. 31. 22:56
 6/14 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszod már kezdem érteni és köszönöm a gyors válaszodat.
2011. dec. 31. 22:58
 7/14 A kérdező kommentje:
JÓl leírtam na mind1 xD
2011. dec. 31. 22:59
 8/14 anonim ***** válasza:
mit jelent az xd ?
2011. dec. 31. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:
Hát sry hogy ennyi kérdésem van csak tisztában akarok lenni vele!xd Az aktivitás menü hol található meg?
2011. dec. 31. 23:08
 10/14 anonim ***** válasza:
Az xd segítségével be tudod lőni, hogy a kérdés/válasz írója nem lehet több 15-16 évesnél, mert ott még lételem hogy minden mondat végén hangulatjel legyen, nehogy komolynak tűnjön szegény.
2011. dec. 31. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!