Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Tele van a gepem kemprogramokk...

Tele van a gepem kemprogramokkal es trojai virusokkal. Tudtok valami programot ami kiirtja oket?

Figyelt kérdés
2009. máj. 21. 18:41
 1/10 A kérdező kommentje:
gepem*** es kemprogramokkal..vmi program kelllene h kiirtsa oket de minel hamarabb
2009. máj. 21. 18:42
 2/10 anonim ***** válasza:
100%

Spybot, ad-aware + valami vírusírtó (nod, avast, esetleg a panda ingyenes online vírusírtója viszonylag használható ha más nincs).

Ha nagyon-nagyon sok van, inkább húzd újra a gépet, és legközelebb legyél óvatosabb.

2009. máj. 21. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
koszi..most toltom az ad aware-t....+v
2009. máj. 21. 18:48
 4/10 A kérdező kommentje:
+van avast es avg
2009. máj. 21. 18:48
 5/10 A kérdező kommentje:
uj windowst meg nem tettem 1x sem es nemis toom h kellx/9
2009. máj. 21. 18:49
 6/10 A kérdező kommentje:
es az ad aware miyutan megvizsgalta a gepet es megtalalta a kemprogramot/virsut automatikusan torli v nekem kell csinalni vmit.?????
2009. máj. 21. 19:03
 7/10 anonim válasza:
100%
Tölts le biztonságos letöltöoldarol a malwarebites antimalware-t,meg a spy programok ellen is valamit,superantispyware,spyteminator,spybot.persze csak egyet.
2009. máj. 21. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%

Az ad-aware vizsgálata végén te tudod törölni a cuccokat. Arra ügyelj, ne tegyél fel több dolgot egyszerre...pl két vírusirtót semmikép. Van a nod-nak, f-securenak online ellenőrzése is. Tegyél fel egy ingyenest, és futtass le egy pl nod online plusszban [link]

Milyen SP van a gépeden...ha esetleg Sp2, frissíts Sp3-ra...

2009. máj. 21. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:

most van ad aware-m es eset..ez eleg?



az internet explorer eztirja ki Error:


The specified publisher account has been disabled.


h lehetne enabbled?:((

2009. máj. 22. 15:15
 10/10 anonim válasza:

Ez így szerintem nem lesz jó, mert ha tényleg televan a géped.. akkor a vírusírtó nem biztos hogy segíteni fog.. Egyszerűbb, könnyebb, újratelepítés...

De ez csak az én véleményem..=)

2010. febr. 21. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!