Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Mért húzza alá a szöveget...

Mért húzza alá a szöveget piros cikk-cakkos vonallal?

Figyelt kérdés
Kaptunk egy laptopot, de amióta használom, szövegírás közben mindig aláhúzza a szöveget piros cikk-cakkos vonallal. Ha word-öt használok nem, csak ha interneten kersztül írok, mint például itt. Hol és mit lehet beállítani? Nagyon idegesít, mert így nem tudom rendesen ellenőrizni a helyesírási hibákat.
2011. dec. 31. 18:09
 1/7 anonim ***** válasza:
Helyesírás ellenőrző van a böngészőben.
2011. dec. 31. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
hibásan írsz azért húzza alá. mivel sokat húz alá, nem árt meg, mert hibásan írsz. így legalább megtanulod :D
2011. dec. 31. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Most őszintén: mennyi helyesírási hibát látsz a kérdésemben vagy ebben? Mert ezeket is aláhúz(t)za...
2012. jan. 1. 00:37
 4/7 anonim ***** válasza:

Melyik böngészőt használod? Próbáld újratelepíteni, vagy lecserélni.

Csak internetezés közben jelenik meg, vagy csak itt a Gyakorin?

2012. jan. 1. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Google Chrome-ot használok. Minden internetes oldalon ezt csinálja, nem csak itt. Megnéztem a böngésző nyelvi beállításait, rengeteg nyelvet felajánlott a helyesírás ellenőrzésnél, amerikai angol van beállítva, de magyar nincs. Szerintem ez lehet a gond. De mért nincs magyar?
2012. jan. 1. 12:53
 6/7 anonim ***** válasza:

Fogalmam sincs. A Chrome-hoz nem értek. De próbálj meg böngészőt váltani. Ajánlom a Mozilla Firefox-ot.


[link]

2012. jan. 1. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Én most is Chrome-ról írok, nem húz alá semmit. Nézd meg a Csavarkulcs alatt a Beállításokat.

Véletlenül nem angol Chrome-t használsz? Cseréld le magyarra.

[link]

2012. jan. 1. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!