Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Egy személy többször is...

Egy személy többször is tiltva volt nekem. Most újra feloldottam de most nem tudok neki üzenetet küldeni. Miért van ez?

Figyelt kérdés

mailer-daemon@mx.facebook.com

Mail Delivery Failure

This message was created automatically by Facebook.


Based on the preferences of the person you're trying to contact, this message could not be delivered.

Elrejt



--VfSFyKt4aoB8pn82J383HTbHlneI4WRDIdUOFA==



ezt írja ki nekem. Amikor régebben feloldottam tudtam neki üzenetet küldeni de most nem tudok hanem elküldi a fenti üzenetet. Lehet hogy ennek a személynek már nemtudok egyáltalán üzenetet küldeni vagy egy idő után engedi fogja?


2011. dec. 30. 16:37
 1/2 anonim ***** válasza:

"a személy beállításai alapján ez az üzenet nem kézbesíthető"


Ezt úgy is lehet értelmezni, hogy ő tiltotta le a lehetőséget. Viszont többen írták már, hogy letiltás feloldása után sem tudtak kapcsolatba lépni a másik féllel, mert az oldal automatikusan úgy veszi, hogy azért tiltottad le, hogy ne tudjatok kommunikálni, és ezt később is megtartja.

2011. dec. 30. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
Ha meg jelölöd azt a személyt akit le tiltottál újra és ha ő vissza igazolja akkor megint tudsz neki írni újra:)
2013. jan. 19. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!